E-Katalog

E-Kataloğu Görmek İçin Tıklayınız

Katalog

Katalog PDF indirmek için tıklayınız

E-Katalog

E-Kataloğu Görmek İçin Tıklayınız

Katalog

Katalog PDF indirmek için tıklayınız

1995'ten Günümüze...

Kocaman Pres 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren sarı tesisat malzemeleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Uzatma, Nipel, Saat Rakorları, Oynar Başlıklı Rakor, Redüksiyon, Tapa, Manşon, Lüle, Hortum Rakorları ve birçok Sarı Ek parçaların imalatını yapmanın yanı sıra Vana, Fleksi ve Armatür Malzemeleri bayiliği ve satışını yapmaktadır. 

Ürün yelpazesini daima genişletmeye önem veren firmamız, günden güne yeni malzeme üretimi yaparak müşterilerimizin ihtiyacını karşılamayı hedeflemiştir. İmalat sonrası kumlama, nikelaj, krom, jelatinli paketleme ve yurt içi – yurt dışı lojistik hizmetleri kapsamaktadır. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tesisat malzemeleri, vana ve armatür sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı, sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan KOCAMAN PRES, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir…

İletişim

Piyalepaşa Mahallesi Stad Sokak No: 35
Dağdelen İş Hanı Zemin Kat
Beyoğlu - İstanbul / TÜRKİYE
Tel: +90 212 369 48 35
Fax: +90 212 369 48 35
Gsm: +90 530 263 79 80